навіщо виховувати собаку?

 
 

навіщо виховувати собаку?

навіщо виховувати собаку?Навіщо виховувати собаку?

1.  Ви зможете спілкуватися зі своїм собакою однією мовою, що дасть вам можливість контролювати й керувати його поведінкою. Собака вивчить необхідні команди й розумітиме, яку саме дію має виконувати в певній ситуації.

2. Ви відкриєте для себе світ спілкування з тваринами, вивчите поведінку собак, особливості їхнього світосприйняття. Повірте, це – надзвичайно цікаво!

3. Ви навчитесь добре розуміти і відчувати свого собаку, прогнозувати його поведінку, реагувати на його вчинки і потреби, адекватно їх оцінювати. Це не тільки допомагає керувати собакою в повсякденному житті, але і робить ваші стосунки більш глибокими, змістовними і гармонійними.

4. Ви дізнаєтеся, які бувають форми небажаної ( деструктивної) поведінки у собак, а також про причини виникнення такої поведінки, методи боротьби з ними.

5. Заняття – це можливість максимально приділити увагу вашому чотирилапому другові. За цей час собака звикне й прив’яжеться до вас, навчиться вас розуміти, довіряти й підкорятися.

6. Під час занять забезпечується правильний розвиток психіки собаки, підвищується стійкість тварини до стресу. Вона  отримує нову інформацію, спілкування, рухову активність, що важливо для її повноцінного розвитку.

7. Виховавши собаку, Ви зможете з ним легко спілкуватися,  брати з собою у людні місця. Він стане повноправним членом вашої сім’ї, улюбленцем ваших знайомих і сусідів.

8. Вихована собака позитивним чином впливає на ваш імідж. Приємно спостерігати за людиною, яка спокійно й упевнено веде свого вихованця на повідку, а не біжить, збиваючись з ніг за своїм собакою, який немилосердно тягне її до найближчих кущів. Добре вихована собака найкращим чином демонструє культуру і респектабельність свого власника.  Зрештою, не даремно кажуть, що собаки схожі характером і поведінкою на своїх господарів. А кожному з нас, сподіваюся, хочеться виглядати  так, щоб викликати до себе повагу чи навіть захоплення.читати далі>>Обновлен 16 апр 2016. Создан 14 ноя 2014