коротко про мене

 

коротко про мене
КОРОТКО ПРО МЕНЕ Народився в минулому столітті в місті Коломия на Івано-Франківщині, закінчив школу, профтехучилище, відслужив у армії. Почав активні пошуки своєї реалізації на благо суспільства. На цьому шляху закінчив з відзнакою юридичну академію. Пропрацював декілька років за спеціальністю і став розуміти, що мої переконання відрізняються від ідеалів тієї частини суспільства, з якою мені доводилося щодня контактувати. Залишив роботу й знову почав шукати застосування власного Я.

Допомогло моє захоплення психологією. Але якщо досі цікавився глибинами людської психології, то за допомогою друга, відомого в нашому місті заводчика собак, звернув увагу на поведінку наших чотирилапих братів менших. І ось уже п’ятнадцять років щодня контактую з собаками. Вважаю себе не приборкувачем собак, а скоріше собачим лінгвістом, мовником, адже навчаю їх розуміти бодай незначну частину людських слів, тобто команди. Їхній інтелект заслуговує подивування, а спілкування з ними робить наше життя повноцінним і багатогранним. Як не було б гірко це визнавати, але чим довше знаю людей, тим більше люблю собак.

Одружений. Займаюся пішохідним туризмом Карпатами, адже це ще одна можливість близького спілкування з природою. Не вживаю спиртного, не курю (цього дуже не люблять собаки), люблю інтелектуальні передачі, в людях ціную порядність і здорове почуття гумору.ЧИТАТИ>>Обновлен 16 апр 2016. Создан 16 ноя 2014